Nasza firma istnieje od 1991 roku i od początku swojej działalności kierujemy się zasadą zapewniania maksymalnej satysfakcji Klientom. Wierzymy, że podstawą do osiągnięcia tego celu jest dostarczenie wyrobów o najwyższej jakości. Dlatego oferowane przez nas widły do palet, zawiesia i trawersy posiadają zaświadczenia jakości lub świadectwa odbioru PN-EN 10204. Stosujemy elastyczną politykę cenową w zależności od rodzaju współpracy i wartości dokonywanych zakupów.

Szczególny nacisk stawiamy na doskonalenie obsługi oraz szybkość działania. Dlatego współpraca z nami to znacznie więcej niż punktualne dostawy. W naszej firmie rozmaite zawiesia, w tym zawiesia do kręgów, linowe, łańcuchowe i zawiesia pasowe, a także trawersy, widły do palet oraz inne produkty są najwyższej jakości dzięki czemu na pewno każdy Klient będzie zadowolony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc doświadczeniem oraz wyrażając przekonanie, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Z poważaniem
Mieczysław Pietrzyk

 
 
 
 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych produktów takich jak zawiesia i trawersy, w której można odnaleźć dokładnie dobrane i wyselekcjonowane pozycje oraz największy wybór wyrobów śrubowych, zawiesa łańcuchowe, pasowe oraz linowe, akcesoria mocujące, trawersy, wciągników, żurawi.

 
 
 
 

Specjalnie dla naszych Klientów został stworzony poradnik, w którym zamieszczone zostały tabele pomocnicze zawierające oznaczenia gwintów, gatunków stali, wagi, dzięki któremu można uzyskać rozszerzone informacje o oferowanych przez nas produktach.

 
 
 
 

Mipromet oprócz sprzedaży i dystrybucji zawiesia i trawersów oferuje szeroki zakres usług, które są rozszerzeniem działalności produkcyjnej i dystrybucyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z gamą oferowanych przez naszą firmę usług.

 

MIPROMET Sp. z o.o.

ul. Długa 63

32-091 Masłomiąca

tel/fax (012) 388 50 15

tel/fax (012) 388 55 79

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności